Συγκέντρωση Πασχαλινών δώρων για παιδιά που έχουν ανάγκη από τον Δήμο Μοσχάτου-Ταύρου και το Όλοι Μαζί Μπορούμε

19 Απριλίου, 2024 12:52

Με σύνθημα «Μπες και φέτος στον ρόλο σου! Γίνε Νονός» ο Δήμος Μοσχάτου – Ταύρου και το ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ διοργανώνουν δράση συγκέντρωσης Πασχαλινών δώρων, για τα παιδιά που έχουν ανάγκη.

Η δράση θα πραγματοποιηθεί από τη Δευτέρα 22 Απριλίου, ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ, έως και το Σάββατο 27 Απριλίου, από τις 10:00 έως τις 14:00 στο Δημαρχείο Μοσχάτου (Κοραή 36 και Αγίου Γερασίμου) και στο π. Δημαρχείο Ταύρου (Πειραιώς και Επταλόφου). Καλούμε όσους μπορούν να προσφέρουν λαμπάδες, παπούτσια, παιχνίδια και ό,τι άλλο μπορεί να ονειρευτεί κάθε παιδί.

Τα Πασχαλινά δώρα που θα προσφερθούν θα πρέπει να είναι καινούρια, ή μεταχειρισμένα, σε άριστη κατάσταση, έτοιμα να χρησιμοποιηθούν.

Καλό Πάσχα με υγεία και αλληλεγγύη!