Περιοδεία του Ανδρέα Ευθυμίου σήμερα στα καταστήματα και σε γειτονιές του Ταύρου

23 Μαΐου, 2020 17:36

Μεγάλη περιοδεία του Δημάρχου Μοσχάτου – Ταύρου, Ανδρέα Ευθυμίου, σήμερα 23 Μαΐου 2020 στα καταστήματα και σε γειτονιές του Ταύρου!

Με μεγάλη αντιπροσωπεία Δημοτικών και Κοινοτικών Συμβούλων της Δημοτικής Αρχής ο Δήμαρχος Μοσχάτου Ταύρου Ανδρέας Ευθυμίου περιόδευσε σήμερα Σάββατο στα καταστήματα και σε γειτονιές του Ταύρου.
Ενημέρωσε τους καταστηματάρχες για τις αποφάσεις του Δήμου για τις απαλλαγές των πληττόμενων επιχειρήσεων και τη στήριξη των συμπολιτών μας που έχουν ανάγκη, καθώς και για τα έργα και τις δράσεις που βρίσκονται σε εξέλιξη αυτή την περίοδο στην περιοχή του Ταύρου.
Ο Δήμαρχος ευχαρίστησε ιδιαίτερα καταστηματάρχες και πολίτες του Ταύρου για την ζεστή υποδοχή τους και για την κουβέντα που είχαν!