«Ο Αττικούλης στο Βασίλειο της Ατζαμοσύνης» στο Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Μοσχάτου-Ταύρου

2 Μαΐου, 2023 12:35

Από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Δημοτικού Σχολείου Μοσχάτου στις 6 Μαΐου 2023

Το Σάββατο, στις 6 Μαΐου, στις 11.00 π.μ., ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Δημοτικού Σχολείου Μοσχάτου προσκαλεί όλα τα μικρά παιδιά στο Πολιτιστικό Κέντρο του Δήμου Μοσχάτου-Ταύρου να παρακολουθήσουν την παράσταση «Ο Αττικούλης στο Βασίλειο της Ατζαμοσύνης», στην οποία ο expert της Οδικής Ασφάλειας λύνει ένα ακόμα μυστήριο!

Πρόκειται για μία διαδραστική εκπαιδευτική παράσταση της Ειρήνης Φ. Κουτσαύτη, σε σκηνοθεσία Μαίρης Ιγγλέση, με την υποστήριξη της Αττικής Οδού για την προαγωγή της Οδικής Ασφάλειας.