Ημερίδα: “Στα βήματα της Βίβλου του Βασιλείου της Ιορδανίας” στο Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Μοσχάτου-Ταύρου

13 Μαρτίου, 2023 14:55

Ο Οργανισμός Τουρισμού Ιορδανίας σε συνεργασία με την ΑΜΚΕ Θύμησης διοργανώνουν την Τετάρτη 15 Μαρτίου στις 18:30,  Ημερίδα με θέμα “Στα βήματα της Βίβλου του Βασιλείου της Ιορδανίας” με παρουσίαση σημείων που αναφέρονται στην Βίβλο.

Μεταξύ άλλων ομιλητές της εκδήλωσης θα είναι η κυρία Sana Zaarir, εκπρόσωπος του Οργανισμού Τουρισμού της Ιορδανίας,  ο κύριος Rustom Mkhjian, γενικός διευθυντής του Σημείου Βαπτίσματος στην Ιορδανία  και ο κύριος Δημήτριος Λαζαρίδης, εκπρόσωπος του Οργανισμού Τουρισμού Ιορδανίας σε Ελλάδα και Κύπρο.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Μοσχάτου-Ταύρου, και θα χαιρετήσει η κυρία Δέσποινα Μαντά, επίτιμη πρόξενος της Ιορδανίας.

Πλήρες πρόγραμμα της ημερίδας στο www.thimisis.org

Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Μοσχάτου Ταύρου Σολωμού & Κωνσταντινουπόλεως, Μοσχάτο, 18345, ΑΤΤΙΚΗ