Ανακοίνωση – πρόσκληση

28 Μαρτίου, 2022 11:01

Συμμετοχή μελών Δημοτικού συμβουλίου, Κοινοτικών συμβουλίων, φορέων, συλλόγων και πολιτών του Δήμου Μοσχάτου-Ταύρου, στη δημόσια διαβούλευση για την έκφραση απόψεων επί της Στρατηγικής Μελέτης Περιβαλλοντικών Επιπτώσεων του Περιφερειακού Προγράμματος Ανάπτυξης της Περιφέρειας Αττικής 2021-2027.

Στο πλαίσιο των εργασιών για τη σύνταξη των απόψεων επί της Στρατηγικής Μελέτης Περιβαλλοντικών Επιπτώσεων του Περιφερειακού Προγράμματος Ανάπτυξης της Περιφέρειας Αττικής 2021-2027 διεξάγεται δημόσια διαβούλευση με καταληκτική ημερομηνία  την 8η Απριλίου 2022.

Καλούνται τα μέλη του Δημοτικού συμβουλίου, των Kοινοτικών συμβουλίων , φορείς, σύλλογοι και πολίτες του Δήμου Μοσχάτου-Ταύρου έως την 8η Απριλίου 2022 στις 14:00 μ.μ., να καταχωρήσουν τις απόψεις τους στο πλαίσιο της προαναφερόμενης διαβούλευσης.

Επισημαίνουμε ότι οι αποδέκτες του παρόντος μπορούν να λάβουν γνώση της εν λόγω Στρατηγικής Μελέτης Περιβαλλοντικών Επιπτώσεων από τη διαδικτυακή διεύθυνση https://bit.ly/3Bs1Lx9 όπου βρίσκεται αναρτημένη.

Μπορείτε να συμμετάσχετε εδώ

Ο Δήμαρχος Μοσχάτου – Ταύρου